Personel

Lekarz stomatolog Iwona Murias – ukończyła studia PAM w Szczecinie w 1997 roku, również od tego samego roku mieszka w Niebylcu. Od ukończenia uczelni ciągle stara się doskonalić swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w wielu kursach i konferencjach naukowych. Swój gabinet prowadzi od 2001 roku starając się podążać za najnowszymi trendami stomatologii.

Prywatnie wychowuje wraz z mężem czwórkę dzieci dzięki czemu lepiej rozumie potrzeby małego pacjenta. Pasjonuje się prowadzeniem swojego ogródka, lubi również czynnie uprawiać sport m.in. pływanie.


Rejestratorka i asystentka stomatologiczna: Bernadetta Wieszczek od kilkudziesięciu lat pracuje w zawodzie, dzięki czemu posiada duże doświadczenie, przekłada się to na profesjonalne i przyjazne podejście do każdego pacjenta.

Asystentka stomatologiczna: Anna Flaga - od kilku lat pracuje w zawodzie, podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach branżowych. Uśmiechnięta i otwarta z cierpliwością do pracy z dziećmi, chętnie udzieli pomocy oraz profesjonalnej porady.